onas
 

NAŠE FIRMA

Naše firma vznikla v roce 1993 se zaměřením na všeobecnou kovovýrobu. Postupně se specializovala na kovoobrábění přírubových polotovarů. Dnešní výroba je výsledkem systematického a promyšleného rozvoje původních záměrů firmy. Vyrábíme příruby veškerých typů.

Příruba od Kvintas s.r.o.

 
 

JSME PŘIPRAVENI SPLNIT VŠECHNY VAŠE POŽADAVKY

V současné době působíme ve vlastních objektech a disponujeme kvalifikovaným a zkušeným kolektivem dělníků a techniků, kteří se podílejí na dobrém jménu společnosti. Výrobní provozy jsou vybaveny speciálními obráběcími poloautomaty a vícevřetenovými vrtačkami, které dosahují vysokých výkonů v produkovaném sortimentu. Proto jsme schopni splnit všechny Vaše požadavky.

POSKYTUJEME SLUŽBY V CO NEJKRATŠÍCH MOŽNÝCH TERMÍNECH A POŽADOVANÉ KVALITĚ

Naším cílem je poskytovat služby v nejkratších možných termínech a v požadované kvalitě. Od roku 2005 jsme držiteli certifikátu managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2000 pro činnosti výroba a prodej potrubních dílů, kovoobrábění a zámečnictví. V roce 2014 jsme obdrželi certifikáty AD 2000 – Merkblatt WO a PED 97/23/EG od certifikační společnosti TŰV NORD Systems. Věříme, že můžeme splnit i Vaše požadavky a těšíme se na Váš zájem a úspěšnou spolupráci.