Image

NAŠE FIRMA

Naše společnost vyrábí a dodává na tuzemský trh i do zahraničí příruby všech typů a velikostí již od roku 1993. Naší filozofií je dodání v co nejkratším termínu, za přijatelnou cenu a v předepsané kvalitě včetně kompletní dokumentace i s nabídkou možných doplňkových služeb.

Výrobu jsme rozšířili o obrábění na vertikálním CNC soustruhu, který dokáže vyrobit i složité strojírenské díly. V této oblasti spolupracujeme s dalšími společnostmi a nabízíme tedy vedle výroby a prodeje přírub, také CNC obrábění.

Příruba od Kvintas s.r.o.

JSME PŘIPRAVENI SPLNIT VŠECHNY VAŠE POŽADAVKY

Působíme ve vlastních objektech a disponujeme kvalifikovaným a zkušeným kolektivem dělníků a techniků, kteří se podílejí na dobrém jménu společnosti. Výrobní provozy jsou vybaveny konvenčními i CNC soustruhy, horizontálními i vertikálními, a také vícevřetenovými a radiálními vrtačkami. Tyto stroje dosahují vysokých výkonů v produkovaném sortimentu.

POSKYTUJEME SLUŽBY V CO NEJKRATŠÍCH MOŽNÝCH TERMÍNECH A POŽADOVANÉ KVALITĚ

Naším cílem je poskytovat služby v nejkratších možných termínech a v požadované kvalitě. Od roku 2005 jsme držiteli certifikátu managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 pro činnosti výroba a prodej potrubních dílů, kovoobrábění a zámečnictví. V roce 2014 jsme obdrželi certifikáty AD 2000 – Merkblatt WO a PED 2014/68/EU od certifikační společnosti TŰV NORD Systems. Věříme, že můžeme splnit i Vaše požadavky a těšíme se na Váš zájem a úspěšnou spolupráci.